Uncategorized

Proč děti žijící se psy trpí méně alergiemi a astmatem?

Proč děti žijící se psy trpí méně alergiemi a astmatem?

Zúčastnili jste se vzdělávací konference o zařízení společnosti? Jak tato zkušenost přispěla k péči, kterou věnujete? Zaregistrovali jste se na vzdělávací web farmaceutické společnosti? Jaké informace získáváte a které by mohly pomoci vašim pacientům? Podpořila společnost váš výzkum nebo poskytla bezplatné vybavení vaší klinice? Proaktivně řekněte světu, proč jste se rozhodli, než vám ProPublica začne volat. Nakonec, pokud zjistíte, že vaše vysvětlení jsou příliš dlouhá a spletitá, je to dobré znamení, že je na čase znovu promyslet hodnotu tohoto průmyslového vztahu k sebe a své pacienty. Ne vše přežije v plné záři slunečního světla, které Nejvyšší soud předpovídal na příští rok."

Proč děti žijící se psy trpí méně alergiemi a astmatem? Drobní mikrobi

Liz Grace/Flickr

Studie naznačují, že u kojenců, kteří vyrůstají se psy doma, je menší pravděpodobnost vzniku astmatu. Vědci nyní možná našli jeden důvod. Domácí zvířata, zejména psi, mohou chránit kojence před účinky běžného viru, respiračního syncyciálního viru (RSV).

Kojenci s těžkými infekcemi RSV mají zvýšenou pravděpodobnost vzniku dětského astmatu.

Vědci se domnívají, že expozice určitým mikrobům v raném dětství mění rané složení střevní flóry kojenců a to udává tón, jak bude vyvíjející se imunitní systém reagovat později v dětství. VÍCE OD LÉKAŘE SE TEĎ TEĎ VIDÍ Psi Snižují stres na pracovišti Návštěvy domů Snižují náklady na astma Náklady na zdravotní péči Nadváha? Pořiďte si psa!

Vědci krmili myší domácí prach z domovů se psy. Poté tyto myši vystavili RSV a zjistili, že myši nevykazují příznaky infekce – zánět dýchacích cest a zvýšenou produkci hlenu. Porovnali také střevní bakterie myší krmených prachem s myšmi, které nebyly krmeny prachem, a zjistili rozdíly v typech bakterií žijících v GI traktu. Tyto rozdíly byly pozorovány bez ohledu na to, zda myši, které nejsou krmeny prachem, byly nebo nebyly vystaveny RSV.

Předchozí studie těchto vědců ukázaly, že mikrobiální složení domácího prachu z domovů, v nichž žije pes nebo kočka, se liší od složení prachu z domova bez domácích mazlíčků.

Vědci se domnívají, že expozice určitým mikrobům v raném dětství mění rané složení střevní flóry kojenců a to udává tón, jak bude vyvíjející se imunitní systém reagovat později v dětství. Astma je nepřiměřeně silná imunitní reakce na látky v prostředí (alergeny). Včasné vystavení prospěšným bakteriím a jejich osídlení může vést k obecně klidnější imunitní reakci na mnoho potenciálních alergenů běžně přítomných v životním prostředí.

Důkaz, že tato hypotéza je pravdivá, pochází z pozorování, že lidé, kteří vyrůstají na farmách, mají menší pravděpodobnost vzniku alergií nebo astmatu než jejich městští kolegové. Předpokládá se, že to pochází z expozice hospodářských zvířat a jim přidružených mikroorganismů.

Budoucí studie se pokusí zjistit, zda ochranný účinek vlastnictví psa pochází z jednoho nebo více konkrétních druhů bakterií, a pokud ano, pokusí se tyto druhy identifikovat.

Výzkum byl představen na 2012 (112.) valné hromadě Americké společnosti pro mikrobiologii (ASM) 19. června v San Francisku. Dosud se neobjevil v recenzovaném časopise.

Tento článek se původně objevil na webu TheDoctorWillSeeYouNow.com, an Atlantik partnerský web.

Obvazy bez tuku znesnadňují průniku důležité třídy živin do vašeho krevního oběhu.

rob_rob2001/Flickr

Jedním z důvodů, proč lidé jedí zeleninové saláty, je to, že mají málo kalorií. Dalším důvodem je těžit ze zdravotně prospěšných výhod živin a fytochemikálií obsažených v této zelenině. Pokud nejíte správný typ salátového dresinku, možná se podvádíte z nějaké té dobré výživy.

Vědci z Purdue University nakrmili 29 lidí saláty, které byly doplněny salátovým dresinkem ze tří různých druhů tuků: máslo, nasycený tuk; řepkový olej, mononenasycený tuk; nebo kukuřičný olej, polynenasycený tuk. Množství tuku v dresinku bylo buď tři, osm nebo 20 gramů.

Abyste získali více z konzumace ovoce a zeleniny, je třeba je správně spárovat s tukovými zálivkami. Zatímco salát s dresinkem bez tuku má nižší obsah kalorií, absence tuku způsobí ztrátu některých výhod konzumace zeleniny. VÍCE OD LÉKAŘE SE TEĎ VIDÍ Dobrá zpráva o pivu Jak středomořská strava prospívá tělu a mysli Vaše děti: Skrýt zeleninu

Poté byly testovány krevní hladiny karotenoidů rozpustných v tucích a vědci zjistili, že obvazy vyrobené z mononenasycených obvazů bohatých na tuky vyžadují nejnižší množství tuku, aby se dosáhlo co největší absorpce karotenoidů. Ke stejnému prospěchu bylo zapotřebí většího množství dresinků z nasycených a polynenasycených tuků.

Mario Ferruzzi, hlavní autor studie a docent potravinářské vědy v Purdue, uvedl, že aby získali více z konzumace ovoce a zeleniny, musí být správně spárovány s obvazy na bázi tuku. Zatímco salát s dresinkem bez tuku má nižší obsah kalorií, absence tuku způsobí ztrátu některých výhod konzumace zeleniny.

Vědci také zjistili, že některé tuky jsou závislé na dávce. Sójový olej, polynenasycený tuk, byl nejvíce závislý na dávce, tj. Čím více zálivky na salát, tím více karotenoidů subjekty absorbovaly. Máslo, nasycené tuky, bylo také závislé na dávce, ale v menší míře.

Obvaz vyrobený z mononenasycených tuků, jako je řepka a olivový olej, podporoval téměř stejnou absorpci karotenoidů na tři gramy tuku jako na 20 gramů tuku, takže to mohou být nejlepší obvazy pro lidi, kteří chtějí jak nízkotučný dresink, tak prospěch karotenoidů podporujících zdraví z jejich salátů.

Karotenoidy jsou fytochemikálie nacházející se v rostlinných potravinách. Zahrnují takové sloučeniny jako lutein, beta-karoten a zeaxanthin. Karotenoidy dodávají rostlinným potravinám barvu a v lidském těle působí jako antioxidanty. Tělo produkuje volné radikály, které jsou škodlivými sloučeninami během normálního metabolismu i při infekci. Škodlivý účinek volných radikálů je považován za hlavní příčinu rakoviny, kardiovaskulárních chorob, dysfunkce imunitního systému a makulární degenerace. Antioxidační vlastnosti fytochemikálií zabraňují poškozování těla volnými radikály. Karotenoidy se zdají být jedním z důležitějších typů fytochemikálií

Pokud tedy hledáte důvod, proč přestat kupovat ty méně než chutné salátové dresinky bez tuku, mohlo by to být ono!

Studie byla brzy publikována online v časopise Molekulární výživa & Výzkum potravin.

Tento článek se původně objevil na webu TheDoctorWillSeeYouNow.com, an Atlantik partnerský web.

Jen proto, že jeden lékař nedodržel pravidla, nezruší platnost celého oboru psychiatrie.

Scott Beale/Flickr

Zdá se, že scientologie to má v poslední době velmi těžké, co se týče vysoce postavených zběhlostí, mezi které patří otec jejího vůdce a vnučka jeho zakladatele. Organizace se také zdá být na pokraji ztráty Suri Cruise, právě když stárne, aby se připojila k některým ze svých zvláštních rituálů. Dokonce i mediální titán Rupert Murdoch, dobře obeznámený s pozorností teoretiků spiknutí a parlamentních šetření, je na záznamu označující scientology jako "strašidelné, možná dokonce zlé."

Scientologie se však ve svém epickém boji proti temným silám psychiatrie stále srdečně vydává a někdy zaznamenává nepopiratelné vítězství na bojišti. Scientologové bohužel za pomoci nevědomých státních regulátorů a médií zabíjejí vrzavé staré větrné mlýny, nikoli draky, které si představují. Zakladatel L. Ron Hubbard považoval lékařské studium a léčbu neuspořádaného myšlení, abnormální nálady a špatného chování za hrozbu pro pseudovědecké náboženství, které vymyslel, aby všechny tyto záležitosti objasnil. L. Ron upečený v tolika podezření vůči psychiatrům, zajímalo by mě, jestli se zakladatel skupiny nezabýval tím, jaká diagnóza by ho mohla zmenšit, kdyby ho někdy dostali na gauč. Není tedy divu, že scientologická církev provozuje dceřinou společnost, jejímž jediným cílem je diskreditovat a rozebrat oblast psychiatrie. Dceřiná společnost létá po dobrotivém přezdívce "Občanská komise pro lidská práva," což zní, jako by to mohla být nevládní organizace přidružená k OSN. Skupina bez ustání používá klasické propagandistické techniky, jako je troubení každého okamžiku bludného psychiatra jako recenzeproduktu.top znaku celého oboru. Oblíbenou strategií je zaměřit se na špatně financovaná vládní zařízení pro duševní zdraví a vinit kliniky, kteří tam pracují, z nedostatku vhodných zdrojů, než uznat nedostatek společenské podpory pro financování péče o duševní zdraví a celou řadu komunitních podpor potřebných k deinstitucionalizaci nejnemocnější pacienti. Kampaně CCHR podkopávají veřejnou podporu léčby duševního zdraví, zejména v zemích s více nenáročnými zástupci a důvěřivými médii. Když se díváte na blahopřejná videa CCHR katalogizující nekvalitní podmínky v těch nejvíce podfinancovaných a špatně spravovaných zařízeních pro duševní zdraví v průběhu let, Scientologové doufají, že přijmete jejich kluzkou logiku, že tyto události říkají něco o platnosti psychiatrie jako celku. Samozřejmě, že ne, ne více než jakýkoli případ lékařských praktik v jakékoli oblasti, v jakékoli zemi, snižuje platnost medicíny jako celku. Duševní choroby jsou chorobné procesy zakořeněné v biologii, které jsou stále předmětem výzkumu lékařských vědců a vyžadují zásah kliniků v oblasti duševního zdraví, kteří se drží krok s vyvíjejícím se souborem vědeckých znalostí. Auditorské relace a e-metry předepsané L. Ronem se na tuto realitu nijak nepodobají. Takže vidíte, proč každý kriticky smýšlející čtenář bude chtít vědět, kdy je scientologie hybnou silou jakékoli dané brouhahy. Ale čtenáři nedávné vyšetřovací série se čtyřmi články v Austin americký státník místo toho byli informováni, že záviděníhodně bezpečná fyzická léčba je kontroverzní, o čemž svědčí obavy humanitaristů z CCHR, které byly popsány pouze jako "skupina hlídajícího duševního zdraví." Jak uvedl státník, CCHR se podařilo přimět texaské ministerstvo státních zdravotních služeb, aby vyšetřilo psychiatra Allena Childse za provádění výzkumu bez řádného osvědčení od revizní komise jeho nemocnice. Spotřebitelům novinových seriálů, jako je autor tohoto článku u Austinisty, lze odpustit, že získali dojem, že psychiatr státní nemocnice aktivně experimentoval s nebezpečnou formou elektroléčby zvané Stimulace lebeční elektroterapie (CES). Přesto všechny veřejné důkazy naznačují, že se nic takového nestalo. Nevěřím tomu Státník nebo úředníci Texasu věděli, že také slouží jako funkcionáři v scientologické kampani. Pokud ano, domnívám se, že role scientologie by se dostala do nejméně jednoho ze čtyř článků o státníkovi: 19. května 2012: Používání elektrického zařízení u pacientů ve státní nemocnici čerpá kontrolu 31. května 2012: Skupiny zpochybňují platnost formulářů souhlasu s elektroliečbou Červen 6, 2012: Záznamy: Státním úředníkům bylo sděleno studium elektroléčby ve státní nemocnici 12. června 2012: Lékař obviněn z neschváleného výzkumu při ukončení státní nemocnice Články uvádějí, jak si CCHR stěžovala státním úředníkům na to, že Dr. Childs publikoval dvě studie (2005 a 2007) včetně pacienti ze státní nemocnice v Severním Texasu bez souhlasu institucionální kontrolní komise (IRB). Dr. Childs pracoval s populací mentálně postižených dospělých náchylných k násilí, které jiná státní zařízení nemohla léčit, a odkázal je na zařízení v Severním Texasu kvůli jeho vysoce zabezpečené jednotce řízení chování. Dr. Childs si uvědomil, že léčba CES snížila počet násilných výbuchů bez významných vedlejších účinků, něco, co léky pro tyto pacienty nemohly udělat. Udělal CES součástí své rutinní lékařské praxe, aby používal co nejméně léků. Když se rozhodl podat zprávu o svých zkušenostech ostatním, měl jít do IRB pro OK – panel zástupců lékařů a komunity, kteří vyhodnocují návrhy výzkumů pro potenciální riziko pro účastníky. IRB mají pravomoc zcela vetovat projekty nebo požadovat úpravy výzkumných protokolů. Úředníci z Texasu rychle zjistili, že pro dva dokumenty doktora Childa neexistují žádná schválení IRB, a jejich vyšetřování odtamtud vyprchalo. Jak bylo uvedeno v závěrečném článku, Dr. Childs rezignoval. Už před touto epizodou ukončil svoji praxi v nemocnici. Na to nereagoval Státník k vyjádření (ani ke státnímu šetření, zdá se). Vedoucí University of Texas College of Pharmacy se zvláště zajímal o Státník články. Dean Lynn Crismon poskytl statistickou a výzkumnou pomoc při některých výzkumech CES doktora Childa na konci 80. let a byl šokován, když si přečetl, jak jeho starý spolupracovník zmizel z kolejí. Jeho výzkum tehdy zahrnoval schválení IRB. Když jsem ale doktorovi Crismonovi vysvětlil, že se scientologie úspěšně zaměřila na jeho starého výzkumného partnera, jejich zapojení okamžitě zmírnilo jeho výklad novinových článků. Správce na plný úvazek, nyní dlouho po svém krátkém spojení s Dr. Childsem, dr. Crismon strávil významnou část své výzkumné kariéry hodnocením metodik pro zlepšování péče ve veřejných systémech duševního zdraví. On a jeho tým byli někdy terčem tiskových zpráv CCHR, které podle něj narušily jeho rekord. To, co vyvolalo hněv úředníků státní nemocnice, nedostatek souhlasu IRB, bylo trochu pohyblivým cílem, zdůraznil Dr. Crismon. Po většinu kariéry Dr. Childse by schválení IRB nebylo standardem pro typ výzkumu, který prováděl. Dr. Childs používal technologii, která byla FDA schválena více než 30 let, k léčbě deprese, úzkosti a nespavosti a jejíž jediné známé vedlejší účinky (jako bolesti hlavy a brnění) jsou tak vzácné, benigní a samy omezené, že by jim záviděl většina léčiv. Společnost CES prošla posledním březnovým hodnocením bezpečnosti FDA. Dr. Childs si zajistil souhlas s používáním zařízení (prodávaného jako Alpha Stim) od terapeutického výboru jeho nemocnice a jeho etického panelu, poté před použitím získal od každého pacienta náležitý souhlas. Pokračoval v tom, aby se tento stimulátor stal součástí jeho rutinní praxe, a zjistil, že pomáhá snižovat agresi. Začal to tedy na ten problém používat čím dál víc. Ostatní lékaři následovali. Jedná se o velmi běžný vývoj v rutinní lékařské praxi, který lze pozorovat u libovolného počtu zařízení, postupů a léků. Všichni lékaři používají ošetření "mimo označení." Toto není experiment. Dr. Childs se poté rozhodl shromáždit své případy a podat zprávu o svém úspěchu, aby ostatní lékaři mohli zvážit, zda to sami nevyzkouší. Není pochyb o tom, že by IRB studii schválila, ve skutečnosti by s největší pravděpodobností vydali a "prominutí." Pokud lékař používá vlastní klinická data a maskuje jakékoli informace, které by mohly identifikovat jednotlivé zúčastněné pacienty, v zásadě pro pacienty neexistuje žádné riziko.