Uncategorized

Samuti võime hankida teavet oma kasutajate kohta välistest allikatest.

Samuti võime hankida teavet oma kasutajate kohta välistest allikatest.

See selgitab teie valikuid selle kohta, kuidas teie isikuandmeid kasutatakse ja kuidas me seda teavet kaitseme. Palume teil käesolev privaatsuspoliitika hoolikalt läbi lugeda.

See privaatsuspoliitika kehtib veebisaitidele, mis kuuluvad WebMD-le ja mida haldavad tarbijad (mitteprofessionaalid) mitteärilistel isiklikel, perekondlikel või leibkonna eesmärkidel, sealhulgas WebMD.com, MedicineNet.com, RxList.com, OnHealth.com ja eMedicineHealth.com, sealhulgas nende saitide mobiilseadmete jaoks optimeeritud versioonid ja meie mobiilseadmerakendused või "Rakendused" (me nimetame neid saite ja rakendusi ühiselt kui „WebMD saidid”). Me nimetame WebMD saite ja rakendusi koos teabe ja teenustega, mis on teile WebMD saitide ja rakenduste kaudu kättesaadavaks tehtud, kui „teenuseid”.

See privaatsuspoliitika kehtib ka WebMD tervisehalduri toote tarbijale suunatud versiooni kohta. Kui olete aga töötaja või terviseplaani liige, kes on oma tööandja või terviseplaani veebisaidil registreerudes lubanud juurdepääsu teie terviseandmetele veebisaidil WebMD.com, jääb teie tööandja või terviseplaani veebisaidil teie teabe suhtes kehtiv privaatsuspoliitika oma isikliku tervisekaardi veebisaidil WebMD.com. Kui teie tööandja või terviseplaan ei tee teie tööandja või terviseplaani kontot teile enam kättesaadavaks, on teil jätkuvalt juurdepääs oma terviseteabele veebisaidilt WebMD.com, kasutades sama kasutajanime ja parooli, kuid see privaatsus kehtib teile Poliitika.

Välja arvatud juhul, kui on märgitud, kehtivad käesolevas privaatsuspoliitikas avaldused WebMD saitide kohta https://tooteulevaade.top/cardiline/ ka rakendustele. Kui te ei soovi, et me koguksime, kasutaksime või avaldaksime teavet teie ja teie teenuste kasutamise kohta, nagu on kirjeldatud selles privaatsuspoliitikas, siis ei tohiks te neid teenuseid kasutada. Teenuste kasutamisel peate nõustuma WebMD kasutustingimustega, mis on leping meie ja teenuste kasutajate vahel. Nõustudes WebMD kasutustingimustega kinnitate, et olete lugenud ja mõistate käesolevat privaatsuspoliitikat ja WebMD küpsisepoliitikat ning nõustute, et salvestame, kasutame ja muul viisil töötleme teie teavet Ameerika Ühendriikides, kus me asume.

Viited "WebMD," „Meie” või „meie” tähendab WebMD LLC -d, sealhulgas kõiki ettevõtteid, mida WebMD LLC kontrollib (näiteks tütarettevõte, mis kuulub WebMD LLC -le). WebMD võib jagada teavet oma tütarettevõtete või veebisaitide vahel, mis talle kuuluvad või mida ta kontrollib, kuid selle privaatsuspoliitika alusel kogutud teave on alati kaitstud selle privaatsuspoliitika tingimuste kohaselt. Kui käesolevas privaatsuspoliitikas pole teisiti märgitud, on WebMD LLC vastutav töötleja teie isikuandmete töötlemise eest, nagu on kirjeldatud käesolevas privaatsuspoliitikas. WebMD LLC on määranud Aptus Health International France SAS, 5 place de la Pyramide, Tour Ariane, 92800 Puteaux, FRANCE, ("Aptus Health Prantsusmaa") oma esindajana Euroopa Liidus.

Teie kohta kogutud teave

Mõned meie teenused (näiteks teatud viktoriinid või kalkulaatorid) ei säilita teie isikuandmeid, samas kui teised (nt WebMD laboratoorsed testid ja ovulatsiooni/raseduse kalender ning tervislik sihtprogramm WebMD rakenduses ja mõned meie ainult registreerimiseks mõeldud rakendused) nagu WebMD Baby, WebMD Rasedus ja WebMD Allergia) salvestavad teie isikuandmeid vastavalt käesolevale privaatsuspoliitikale. Isegi kui te ei registreeru WebMD -s ega esita isikuandmeid, kogume teavet teie WebMD saitide ja rakenduste ning teenuste kasutamise kohta. Samuti võime hankida teavet oma kasutajate kohta välistest allikatest.

Teenuste kasutamisel kogume teavet järgmiselt.

Registreerimine

Kuigi võite enamikku teenuseid kasutada ilma registreerimata, nõuavad teatud teenused nende nõuetekohaseks toimimiseks registreerimist WebMD -s. Kui otsustate registreerida või värskendada olemasolevat kontot WebMD -s või pääsete juurde teatud teenustele, võidakse teilt nõuda teatud isikuandmete, näiteks teie nime, aadressi, telefoninumbri, soo, e -posti aadressi ja sünniaja ning kasutajanime ja parooli, et pääseda juurde oma WebMD kontole. Teie vastutate WebMD -le esitatud isikliku teabe õigsuse tagamise eest.

Interaktiivsed teenused

Mõned meie teenused, näiteks WebMD sümptomite kontrollija, on interaktiivsed ja võivad paluda teil esitada tervisega seotud teavet koos muu teabega, nagu teie vanus ja sugu. WebMD sümptomite kontrollija kasutamiseks ei pea te WebMD -s registreeruma ja kui olete WebMD -s registreeritud, ei seosta me sümptomite kontrollijale esitatud teavet varem esitatud registreerimisteabega.

WebMD tervisejuht

WebMD tervisehaldur pakub teile turvalist kohta oma isikliku teabe kogumiseks, salvestamiseks, haldamiseks ja jagamiseks ning pakub tööriistu ja teenuseid teie ja teie pere tervise paremaks haldamiseks. WebMD tervisehalduri kasutamiseks peate registreeruma WebMD -s. WebMD tervisehalduril on võimalus kasutada teie esitatud teavet isikupärastatud meilide või turvaliste elektrooniliste sõnumite saatmiseks. Kuid WebMD ei luba kolmandatel osapooltel koguda teie kohta andmeid seoses teie WebMD tervisehalduri kasutamisega, sealhulgas küpsiste ja muude jälgimistehnoloogiate abil. Lisaks sellele ei kasuta WebMD teie poolt WebMD Health Manageriga seoses esitatud teavet, et edastada teile reklaame WebMD saitidel või väljaspool neid.

WebMD lab testimine

Teatud Ameerika Ühendriikides asuvatel WebMD kasutajatel võib olla õigus osaleda WebMD Lab Testing – teenuses, mida toetab PWNHealth, mis võimaldab teil teatud laboritestide jaoks turvalise veebitellimuse esitada. Kui olete testi tellinud, külastate määratud testimiskeskust, kus kogenud laboritehnik teie proovid kogub. WebMD on valinud PWNHealthi, kes osutab hoolduse koordineerimist (sealhulgas sõltumatu arstide testitellimuste läbivaatamist) ja muid haldusteenuseid (sh laboratoorsete testitellimuste krediitkaardimaksete töötlemine). Laboritesti tellimine koos WebMD laboritestimisega nõuab registreerimist WebMD -s. WebMD jagab isiklikke andmeid, mida kasutate WebMD -s registreerimiseks PWNHealthiga teie laboritestide tellimuse töötlemiseks ja haldamiseks. Teil on juurdepääs oma laboritestide tellimustele ja tulemustele saidilt PWNHealth oma WebMD konto kaudu, kuid WebMD ei saa kunagi teie laboritestide tulemusi ega teie makseteavet. Ainult PWNHealth pääseb sellele teabele juurde. PWNHealth võib WebMD -le avalikustada teatud isikuandmeid, mis ei tuvasta teid. PWNHealth kasutab teie isikuandmeid ja muud teavet, mida ta teie kohta kogub, WebMD laboritestide pakkumisel vastavalt oma privaatsuspoliitikale ja siin kättesaadavatele kasutustingimustele. Kui suhtlete WebMD laboritestidega, võite suhelda teatud veebisaitide lehtedega, mida majutab WebMD või PWNHealth. See privaatsuspoliitika kirjeldab, millist teavet WebMD teie kohta kogub, kui kasutate WebMD teenuseid ning kuidas seda teavet WebMD kasutab, avalikustab ja hooldab. PWNHealthi privaatsuspoliitika ja kasutustingimused kuvatakse igal veebisaidi lehel, mida PWNHealth majutab. Kahtluste vältimiseks kehtib see privaatsuspoliitika ainult WebMD saidi lehtede suhtes. WebMD ja PWNHealth kasutavad küpsiseid ja muid jälgimistehnoloogiaid, et koguda teavet teie WebMD laboritestide kasutamise kohta, sealhulgas vaadatud laboritestide kohta, ning statistiliselt analüüsida suundumusi ja muud kasutajate käitumist WebMD laboritestide lehtedel. Välja arvatud PWNHealth, ei luba WebMD kolmandatel osapooltel koguda teie kohta andmeid seoses laboritesti ostmisega WebMD laboritestimise kaudu, sealhulgas küpsiste või muude jälgimistehnoloogiate abil. Lisaks ei kasuta WebMD ühtegi isiklikku teavet, mille esitate seoses WebMD laboritestidega, et edastada teile reklaame WebMD saitidel või väljaspool neid.

Uudiskirjad meilile

Registreerimisel ja erinevatel aegadel, kui kasutate WebMD saite, antakse teile võimalus edastada meile isiklikku teavet, et saada informatiivseid/reklaam -uudiskirju – näiteks konkreetse terviseseisundiga seotud uudiskirja – e -posti teel veebisaidilt WebMD ja /või otse kolmandatelt isikutelt. Aeg -ajalt võib WebMD pakkuda kolmandate osapoolte veebisaitide kasutajatele võimalust tellida meie uudiskirju nende veebisaitide kaudu. Kui otsustate tellida mõne meie uudiskirja kolmanda osapoole veebisaidil, edastab selle veebisaidi operaator meile isiklikud andmed, mille olete seoses tellimustaotlusega esitanud ja mida võime kasutada vastavalt käesolevale privaatsuspoliitikale sa olid selle otse WebMD -le esitanud. 

Saada sõbrale meil

Kui kasutate meie e -posti sõbrale teenust, et sõbrale WebMD saidi funktsioonist või uudiskirjast rääkida, küsime teilt teie nime, e -posti aadressi ja sõbra e -posti aadressi. Saadame teie sõbrale automaatselt ühekordse e-kirja, milles kutsume teda seda saiti külastama, kasutades teie nime ja e-posti aadressi "alates" e-posti aadress. WebMD ei kasuta teie sõbra e -posti teavet muuks otstarbeks. Kasutame teie esitatud teavet ainult soovitud e -kirja saatmiseks oma sõbrale.

Kui arvate, et üks teie kontaktidest on andnud meile teie isikuandmeid ja soovite taotleda selle eemaldamist meie andmebaasist, kasutage linki Võta meiega ühendust WebMD saitide iga lehe allosas.

Turu uuring

Aeg-ajalt võib WebMD enda ja kolmandate isikute nimel läbi viia veebiuuringuid e-posti kutsete, hüpikakende ja veebipõhiste fookusgruppide kaudu. Uuringus osaledes võime nõuda teilt oma asukoha, vanuse ja kui turu -uuringuga on seotud loosimised, siis oma nime ja kontaktandmeid loosimiste korraldamiseks. WebMD võib kasutada uuringus esitatud teavet uurimis- ja mõõtmistöödeks, nagu allpool kirjeldatud, sh sisu, reklaami või programmide tõhususe mõõtmiseks. Loosimistega seotud isiklikke andmeid, mida te esitate seoses loosimistega, kasutatakse ainult loosimiste haldamiseks ja vastavalt kehtivale seadusele. Me ei kutsu teadlikult alla 13 -aastaseid isikuid osalema turu -uuringutes. WebMD poolt või selle nimel läbi viidud turu -uuringud sisaldavad linki sellele privaatsuspoliitikale.

Kasutajate ülevaated ja muud avalikud foorumid

Seoses meie arstide kataloogi kasutamisega saavad kasutajad esitada teenusepakkujate ülevaateid. Meie ülevaated on arstide kataloogis ja need on avalikkusele avatud ning neid ei tohiks pidada privaatseks.

Igasugune teave (sh isiklik teave), mida jagate arvustustes või muudes foorumites, on üldsusele avatud ja ei ole privaatne. Enne isikliku teabe avaldamist avalikus foorumis peaksite hoolikalt mõtlema. See, mida te postitate, on nähtav, avaldatav või kogutav kolmandatele osapooltele ning teised võivad seda kasutada viisil, mida me ei saa kontrollida ega ennustada, sealhulgas teiega volitamata eesmärkidel ühendust võtta. Nagu iga saidi avaliku foorumi puhul, võib teie postitatud teave ilmuda ka kolmandate osapoolte otsingumootorites.

WebMD -le saadetud kirjad

See privaatsuspoliitika ei kehti teabe, sisu, äriteabe, ideede, kontseptsioonide ega leiutiste kohta, mille saadate WebMD -le e -posti teel. Kui soovite hoida sisu või äriteavet, ideid, kontseptsioone või leiutisi privaatsena või omandis, ärge saatke neid WebMD -le meiliga.

Teenused ja seadme teave

Kui pääsete teenustele juurde ja kasutate neid, kogub ja salvestab WebMD oma serveri logidesse automaatselt teie brauserist või mobiilseadmest teavet, näiteks teie IP -aadressi või seadme kordumatu identifikaatori, brauseri teabe (sh viitava URL -i), teie eelistused ja seaded, küpsised ja teabe. vaadatud sisu ja tehtud toimingute kohta (nt otsingupäringud, reklaami kaasamine, klikid ning nendega seotud kuupäevad ja kellaajad). Samuti võib WebMD koguda seadmepõhist teavet, kui installite ja kasutate rakendust, sealhulgas teie seadme mudelit, operatsioonisüsteemi teavet, reklaami ID-d (mis on mobiilseadmega seotud reklaami jaoks ainulaadne, kasutaja lähtestatav identifitseerimisnumber) ning rakenduse versiooni ja kasutamist. teavet. Kui olete selle lubanud, kogume teie mobiilseadme täpset asukohateavet, mille saate seadme seadetes keelata.

Täpsed geograafilise asukoha andmed

Kui olete selle lubanud, kogume teie mobiilseadme täpset asukohateavet. Teeme seda selleks, et pakkuda teile asjakohasemat sisu, sealhulgas teie asukohapõhist reklaami. Saate keelata oma asukohaandmete kogumise ja kasutamise seadme seadete kaudu. Seadme asukohaseadete muutmiseks vaadake oma seadme ametlikku teadmistebaasi.

Küpsised ja muud jälgimistehnoloogiad

Meie ja meie partnerid kasutame küpsiseid, et koguda teavet teie teenuste kasutamise kohta. „Küpsised” on väikesed andmefailid, mis on määratud teie brauserile, kui külastate WebMD saiti, mis võimaldavad teie brauserit ära tunda ning koguda ja salvestada teavet teenuste kasutamise kohta, nagu eespool kirjeldatud. Lisaks küpsistele kasutame meie ja meie partnerid muid jälgimistehnoloogiaid, mis koguvad teavet teie teenuste kasutamise kohta, sealhulgas mobiilseadmete identifikaatoreid ja "veebimajakad" mis on väikesed graafilised failid (mida mõnikord nimetatakse ka selgeteks GIF -ideks või veebipiksliteks), mis on manustatud veebilehele või e -kirja, mida tavaliselt kasutatakse tegevuse jälgimiseks ja asjakohase teabe saatmiseks tagasi koduserverisse (mis võib kuuluda hostisaidile, võrku) reklaamija või mõni muu kolmas isik). Selliste jälgimistehnoloogiate abil kogutud teavet võidakse kombineerida muu teabega, millele meie partneritel on juurdepääs, sealhulgas teie nimi, e -posti aadress ja füüsiline aadress, et saaksime teile saata kas elektrooniliselt või otsepostiga materjale, mis võivad teile huvi pakkuda sulle. 

Meie reklaamiteenuse partnerid võivad kasutada küpsiseid ja muid jälgimistehnoloogiaid, et koguda teavet teie WebMD -saitide kasutamise kohta, sealhulgas teie vaadatud sisu kohta. Need kolmandad osapooled võivad kasutada seda teavet, et aidata WebMD -l reklaami WebMD saitidel ja muudel kolmandate osapoolte veebisaitidel vastavalt teie sirvimistegevusele WebMD saitidel. WebMD võib WebMD saitidel ja nendel teistel kolmandate osapoolte veebisaitidel reklaamimist kohandada täiendava teabe põhjal WebMD või nende kolmandate isikute teadaoleval määral. Kaks kolmandatest osapooltest, kellega WebMD töötab, on Google ja Facebook. Lisaks WebMD jaoks teenuste kogumiseks kogutud teabe kasutamisele võib Google kasutada ka sellist teavet, nagu on kirjeldatud oma privaatsuspoliitikas. Kui soovite näha, kuidas Google võib kasutada Google’i teenuste kasutamise kaudu WebMD saitidel kogutud teavet, külastage aadressi https://www.google.com/policies/privacy/partners. Kuigi Facebook ei edasta WebMD -le isiklikku teavet, võib Facebook kasutada teavet, mis tal on teie kohta ja mida ta kogub WebMD jaoks toimivaid teenuseid (mis võivad olla seotud isikliku teabega, mis Facebookil on teie kohta), nagu on kirjeldatud oma privaatsuspoliitikas, mis on saadaval aadressil https://www.facebook.com/about/privacy.